KONST / Litografier / Färglitografi 14409338
nr 1440 9338
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Schackspelare. Signerad, numrerad 114/365. Färglitografi, bildmått: 30x44, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:27:41
100 kr
150 kr